15 april 2019

Oost Nederlands Symfonie Orkest Hannes Minaar, piano

Dukas La Péri (fanfare)

Brahms: Pianoconcert no. 1 

Saint-Saëns Symfonie no. 3 (orgelsymfonie)

St. Maria Himmelfahrtkirche, Mariastrasse 5
Ahaus, Duitsland
15:00 uur

https://www.onso.nl/evenement/try-out-concert-brahms-dukas-en-saint-saens/

25 april 2019

ost Nederlands Symfonie Orkest Hannes Minaar, piano

Dukas La Péri (fanfare)

Brahms: Pianoconcert no. 1 

Saint-Saëns Symfonie no. 3 (orgelsymfonie)

De Kandelaar, Stationstraat 4
Holten
20:00 uur

https://www.onso.nl/evenement/brahms-dukas-en-saint-saens/

28 april 2019

Oost Nederlands Symfonie Orkest Hannes Minaar, piano

Dukas La Péri (fanfare)

Brahms: Pianoconcert no. 1 

Saint-Saëns Symfonie no. 3 (orgelsymfonie)

Muziekcentrum Enschede Wilmersberg zaal 14:30

https://www.wilminktheater.nl/programma/!/29527/oost-nederlands-symfonie-orkest/hannes-minnaar-in-brahms-eerste-pianoconcert/

18 mei 2019

Naardens Kamerorkest

Svendsen: Zorahayda

Sibelius: Pelléas en Melissande

Svendsen: Symfonie no. 2

Muziekcentrum van de Omroep 

Heuvellaan 33 Hilversum

20:15

https://www.nako.nl/scandinavian-road-trip-18-mei-2019/

16 juni 2019

HOOFDLETTERS

Oost Nederlands Symfonie Orkest

Alya Akhmadaeva, sopraan

From Russia with Love

Tchaikofsky-Rimsky Korsakov-Moussorgsky

Openluchttheater Hertme

14:30http://www.openluchttheaters.nl/site/programma/from-russia-with-love-oostnederlands-symfonieorkest

21 juni 2019

L.S.K.O. Collegium Musicum

o.a. Tchaikofsky Symfonie no. 4

Dominicuskerk Spuistraat 12 Amsterdam

20:00

22 juni 2019

L.S.K.O. Collegium Musicum

o.a. Tchaikofsky Symfonie no. 4

Hartebrugkerk Haarlemmerstraat 110

20:00

23 juni 2019

Toonkunst Orkest Leiden, Carina Vinke, alt

Tchaikofsky: Fantasie-ouverture Romeo & Julia

Moessorgsky/Shostakovich: Liederen en Dansen van de Dood

Rachmaninov/Moulijn: Tweede Suite

Vredeskerk Leiden 14:00

26 juli 2019

Nederlands Strijkers Gilde

Elisa Karen Tavenier, altviool

Hendrik Andriessen: Kuhnauvariaties

Henk Badings: Altvioolconcert

Rudolf Escher: Concert voor Strijkorkest

JacobTV: Low Angle Close Up Dolly Shot Highway

Koelhuis Coenensparkstraat 1Zutphen

20:00

27 juli 2019

Nederlands Strijkers Gilde

Elisa Karen Tavenier, altviool

Hendrik Andriessen: Kuhnauvariaties

Henk Badings: Altvioolconcert

Rudolf Escher: Concert voor Strijkorkest

JacobTV: Low Angle Close Up Dolly Shot Highway

Geertekerk, Geertekerkhof 23 Utrecht

20:00

28 juli 2019

Nederlands Strijkers Gilde

Elisa Karen Tavenier, altviool

Hendrik Andriessen: Kuhnauvariaties

Henk Badings: Altvioolconcert

Rudolf Escher: Concert voor Strijkorkest

JacobTV: Low Angle Close Up Dolly Shot Highway

Amstelkerk, Amstelveld 10 Amsterdam

14:30

21 september 2019

Pianoduo Martijn en Stefan Blaak

o.a. Jeppe Moulijn: Sonate voor piano vierhandig 

Konzertgalerie imSteinfurter Bagno

Hollich 156 b, 48565 Steinfurt Duitsland

20:00

Koptekst 4

Pianoduo Martijn en Stefan Blaak

o.a. Jeppe Moulijn: Sonate voor piano vierhandig 

De Tamboer Hoogeveen

13:00

ttps://detamboer.nl/voorstellingen/gebroeders-blaak-2019

1 december 2019

Toonkunstorkest Leiden, Leiden English Choir, Kamerkoor Collegium Musicum, Leiderdorps Kamerkoor, Leids Projectoor

Michael Wilmering, Bariton

Haydn: delen uit Die Schöpfung

Jeppe Moulijn: Voyage to Creation wereldpremière

Stadsgehoorzaal, Breestraat 60 Leiden

14:00

https://toonkunstorkestleiden.nl/voyage-to-creation/

7 december 2019

Toonkunstorkest Leiden, Leiden English Choir, Kamerkoor Collegium Musicum, Leiderdorps Kamerkoor, Leids Projectoor

Michael Wilmering, Bariton

Haydn: delen uit Die Schöpfung

Jeppe Moulijn: Voyage to Creation wereldpremière

Muziekcentrum van de Omroep, Heuvellaan33 Hilversum

20:00

https://toonkunstorkestleiden.nl/voyage-to-creation/